Atribuită Cumpărare directă

Placa din Titan de Cranioplastie, personalizata 3D pe baza de CT cranian

Număr anunț
DA36295384
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
INOMEDIM SRL (CUI 33705270)
Cod CPV
33141770-8 · Proteze pentru fracturi, stifturi si placi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.354 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.354 RON