Ofertă acceptată
Cumpărare directă
extinctor pentru SP Brasov
- Număr anunț
- DA20489031
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- BRASTING SRL (CUI RO15210302)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414 RON
- Valoare atribuită
- 414 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:29
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
414 RON
din 414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro