Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba , 80 g /mp , 500 coli/top, OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA
- Număr anunț
- DA20481859
- Autoritate contractantă
- LICEUL DIMITRIE CANTEMIR (CUI 3372378)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621,16 RON
- Valoare finală
- 621,16 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:18
- Data finalizării
- 31.05.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.