Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MOVALIS 15 mg/1.5 ml x 5 fiole
- Număr anunț
- DA20480375
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.409,80 RON
- Valoare finală
- 1.409,80 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 12:26
- Data finalizării
- 31.05.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.