Atribuită Cumpărare directă

Indicatori biologici

Număr anunț
DA36295646
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
38341500-2 · Sisteme de monitorizare a contaminarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.099 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099 RON