Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi sterilizare autoadezive indicator abur/oxid etilena 300mmx430mm
- Număr anunț
- DA20489042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- CRISMED SRL (CUI RO17750635)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324 RON
- Valoare atribuită
- 324 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:29
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324 RON
din 324 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro