Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet medii compatibile cu Vitek
- Număr anunț
- DA20494487
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.266 RON
- Valoare atribuită
- 2.975,58 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 12:28
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.975,58 RON
din 1.266 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro