Ofertă acceptată Cumpărare directă

SINERDOL 150mg cps. / Rifampicinum, blister x 10 cps

Număr anunț
DA20482628
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,14 RON
Valoare atribuită
10,14 RON
Data publicării
30.05.2018 13:43
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,14 RON

din 10,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.