Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NADROPARINUM / FRAXIPARINE(R) 3800 UI anti-factoR Xa/0,4ml/NADROPARINUM
- Număr anunț
- DA20474325
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.550,50 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 09:11
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.550,50 RON
din 1.550,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro