Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cosopt 20mg/ml + 5mg/ml 5ml sol oft

Număr anunț
DA20474308
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,20 RON
Valoare atribuită
157,20 RON
Data publicării
30.05.2018 09:11
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,20 RON

din 157,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.