Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mediu de montare lame (BALSAM CANADA sintetic/ Entellan), 100 ml (sau si 500 ml) Merck
- Număr anunț
- DA20473228
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.880 RON
- Valoare atribuită
- 3.880 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 08:23
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.880 RON
din 3.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro