Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat
materiale consumabile
- Număr anunț
- DA20479825
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 885 RON
- Valoare atribuită
- 796,50 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 12:08
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
796,50 RON
din 885 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 88,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.