Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intretinere iluminat public

Număr anunț
DA20495591
Autoritate contractantă
Comuna Varadia de Mures (CUI 3519208)
Furnizor / câștigător
ŞAMOTA V. FLORENTIN-PETRIŞOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 29577709)
Cod CPV
34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.120 RON
Valoare atribuită
5.120 RON
Data publicării
31.05.2018 13:09
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.120 RON

din 5.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.