Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOUL DUSTER CONFORT 1.5 DCI 110 CP 4X4 VU E6 , AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA20495094
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI RO11392104)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.392,94 RON
Valoare atribuită
68.392,94 RON
Data publicării
31.05.2018 12:51
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.392,94 RON

din 68.392,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.