Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ŞCOLI DE DANS
- Număr anunț
- DA20491364
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- AVRAM RAUL (CUI 34490268)
- Cod CPV
- 92342100-1 · Servicii de scoli de dans de societate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:44
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro