Ofertă acceptată Cumpărare directă

REALIZARE SPOT MULTIMEDIA

Număr anunț
DA20486113
Autoritate contractantă
ASOCIATIA "GAL POARTA TRANSILVANIEI (CUI 31014065)
Furnizor / câștigător
ZEPHYR FOTO SRL-D (CUI 30740515)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160 RON
Valoare atribuită
4.160 RON
Data publicării
30.05.2018 16:04
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160 RON

din 4.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.