Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse piese de schimb

Număr anunț
DA20483154
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
Furnizor / câștigător
ECOS 91 SRL (CUI 3664119)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.763,87 RON
Valoare atribuită
2.763,87 RON
Data publicării
30.05.2018 13:59
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.763,87 RON

din 2.763,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.