Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antene si reflectoare

Număr anunț
DA20485735
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
RMC 2014 TELECOM SRL (CUI 33625197)
Cod CPV
32352000-5 · Antene si reflectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
30.05.2018 15:43
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 3.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.