Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manechin acvatic pentru salvare 20 kg
- Număr anunț
- DA20465332
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- INFO MED EXPERT SRL (CUI RO15464564)
- Cod CPV
- 35112100-3 · Manechine de antrenament pentru urgente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.405 RON
- Valoare atribuită
- 5.405 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:20
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.405 RON
din 5.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro