Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Jucarii De Nisip Piratii

Număr anunț
DA20480752
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 (CUI 3797050)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,10 RON
Valoare atribuită
94,10 RON
Data publicării
30.05.2018 12:39
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94,10 RON

din 94,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.