Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capace fonta pt camine carosabile si necarosabile si gratare gura scurgere
- Număr anunț
- DA20473968
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- DE815226556 Meierguss Sales & Logistics GmbH & Co.KG
- Cod CPV
- 44423700-8 · Elemente pentru guri de vizitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.140 RON
- Valoare atribuită
- 43.140 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 08:57
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 07:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.140 RON
din 43.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro