Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF CVA - APOMETRE PENTRU CONTORIZARE APA RECE

Număr anunț
DA20468871
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
38550000-5 · Contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,01 RON
Valoare atribuită
1.034,46 RON
Data publicării
29.05.2018 14:14
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.034,46 RON

din 999,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.