Ofertă acceptată
Cumpărare directă
unitatea medico-sociala raducaneni
- Număr anunț
- DA20481986
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39298300-0 · Vaze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 632,40 RON
- Valoare atribuită
- 632,40 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:22
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
632,40 RON
din 632,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro