Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE 2 APARATE DE AER CONDITIONAT DEP
- Număr anunț
- DA20460622
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AIRINSTAL SRL (CUI RO22347796)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.140 RON
- Valoare atribuită
- 3.140 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 09:55
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.140 RON
din 3.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro