Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Niplu alama redus 1/2-3/8; Niplu zincat 1 1/4; Reductie 1/2-3/4 alama
- Număr anunț
- DA20489933
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - UNITATEA MILITARA 02154 CONSTANTA (CUI 7249751)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL CONTRACTORS SRL (CUI RO17224380)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,35 RON
- Valoare atribuită
- 40,35 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 09:59
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,35 RON
din 40,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro