Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piatra naturala de rau
- Număr anunț
- DA20481804
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
- Furnizor / câștigător
- PIATRĂ-NATURALĂ ŞTEFI S.R.L. (CUI 36585453)
- Cod CPV
- 44113130-5 · Piatra de pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.952 RON
- Valoare atribuită
- 11.952 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:16
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.952 RON
din 11.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro