Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole sanitare

Număr anunț
DA20475011
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Traian Vuia (CUI 5238985)
Furnizor / câștigător
ADY STOIAN SRL (CUI RO17532851)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,44 RON
Valoare atribuită
566,44 RON
Data publicării
30.05.2018 09:34
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,44 RON

din 566,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.