Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rotor hidraulic pt pompa JUNG MF 55/4 CW2
- Număr anunț
- DA20483131
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI RO26479935)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.484,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.484,34 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:59
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.484,34 RON
din 2.484,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro