Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CLAPETI

Număr anunț
DA20489474
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ANTODRU INTERMED SRL (CUI RO15538734)
Cod CPV
42131146-1 · Clapete de retinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,42 RON
Valoare atribuită
607,42 RON
Data publicării
31.05.2018 09:44
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,42 RON

din 607,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.