Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CADASTRU IN VEDEREA INREGISTRARII SISTEMATICE A IMOBILELOR SITUATE IN EXTRAVILAN

Număr anunț
DA20494967
Autoritate contractantă
COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
Furnizor / câștigător
TOFĂNESCU GH. COZMIN-CONSTANTIN - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 22880607)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.670 RON
Valoare atribuită
5.670 RON
Data publicării
31.05.2018 12:45
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.670 RON

din 5.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.