Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ANUNT PUBLICITAR NR 1007907

Număr anunț
DA20494925
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44318000-2 · Conductori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.032,59 RON
Valoare atribuită
3.032,59 RON
Data publicării
31.05.2018 12:44
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.032,59 RON

din 3.032,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.