Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TIS-01 Trusa pentru ingineri FB Ref. 705021
- Număr anunț
- DA20483960
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- TELEPRECISION-MTS SRL (CUI RO25535204)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 769,08 RON
- Valoare atribuită
- 769,08 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 14:26
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
769,08 RON
din 769,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro