Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII PT USI SI FERESTRE PVC

Număr anunț
DA20493805
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
MULTI DINAMIC SERV SRL (CUI 5267638)
Cod CPV
45421130-4 · Instalare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268,90 RON
Valoare atribuită
1.268,90 RON
Data publicării
31.05.2018 12:03
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268,90 RON

din 1.268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.