Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARTI DE SAPARE DE SANTURI IN LOC BORUMLACA
- Număr anunț
- DA20492417
- Autoritate contractantă
- Comuna Suplacu de Barcau (CUI 5431705)
- Furnizor / câștigător
- BORUMOL CONSTRUCT SRL (CUI 30982551)
- Cod CPV
- 45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.233,17 RON
- Valoare atribuită
- 160.233,17 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 11:20
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160.233,17 RON
din 160.233,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro