Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de constructii

Număr anunț
DA20490726
Autoritate contractantă
Comuna Stanesti (Primaria Comunei Stanesti) (CUI 5123772)
Furnizor / câștigător
IRIMAR SRL (CUI RO11755099)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.925,13 RON
Valoare atribuită
36.925,13 RON
Data publicării
31.05.2018 10:24
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.925,13 RON

din 36.925,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.