Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de excavare si de terasament

Număr anunț
DA20488619
Autoritate contractantă
Comuna Ciorasti (CUI 4350432)
Furnizor / câștigător
BUNĂSTAREA DRUMURILOR SRL (CUI 34740119)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
31.05.2018 09:12
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.