Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI DE AMENAJARE SI IMBUNATATIRI LA SPITALUL OBSTRETICA PLOIESTI ET.II

Număr anunț
DA20471905
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
TOTAL SERVICII ADRIAN SRL (CUI RO2699623)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.428 RON
Valoare finală
71.428 RON
Data publicării
29.05.2018 16:07
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.