Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere Autobasculanta 7,5tone-transport local

Număr anunț
DA20461348
Autoritate contractantă
COMUNA CUZDRIOARA (PRIMARIA CUZDRIOARA) (CUI 4546936)
Furnizor / câștigător
AGRODIS SRL (CUI RO244048)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.950 RON
Valoare atribuită
5.950 RON
Data publicării
29.05.2018 10:18
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.950 RON

din 5.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.