Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate de imagine Lexmark CX410 700Z5 Black+Color 70C0Z50

Număr anunț
DA20494751
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
Furnizor / câștigător
DATA ADVERTISING SYSTEM SERVICE SRL (CUI 5469343)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
31.05.2018 12:37
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.