Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE G/I CU PERC. DEWALT 100ANI 2X2

Număr anunț
DA36297917
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
662,99 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662,99 RON