Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii transport rutier specializat, autosanitare

Număr anunț
DA20490694
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZII SANGUINA CRAIOVA (CUI 4332100)
Furnizor / câștigător
DRIVE HOME SRL (CUI 30058144)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.344 RON
Valoare atribuită
15.344 RON
Data publicării
31.05.2018 10:23
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.344 RON

din 15.344 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.