Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilete avion Bucuresti Orlando (FL) Bucuresti
- Număr anunț
- DA20485721
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.277,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.277,50 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 15:42
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.277,50 RON
din 8.277,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro