Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SRCF CVA -BOSCH - GWS 19-125 CIE - POLIZOR UNGHIULAR, 1900 W, 125 MM, TURATIE REGLABILA, PROTECTIE S
- Număr anunț
- DA20470135
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 610 RON
- Valoare atribuită
- 651,25 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:54
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
651,25 RON
din 610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro