Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASURARE SUPRAFETE MAI MARI DE 10000 mp SI EXECUTIE PLANURI PARCELARE

Număr anunț
DA20495178
Autoritate contractantă
COMUNA BERIU (PRIMARIA COMUNEI BERIU) (CUI 4521281)
Furnizor / câștigător
VAPLER GHEORGHE SERGIU GEODEZ (CUI 37090584)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.630 RON
Valoare atribuită
6.630 RON
Data publicării
31.05.2018 12:54
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.630 RON

din 6.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.