Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXPERTTO SAPUN LICHID LILIAC 5L

Număr anunț
DA20494591
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ARTA TIMISOARA (CUI 18272040)
Furnizor / câștigător
JANDI CO LTD S.R.L. (CUI RO21806777)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,26 RON
Valoare atribuită
30,26 RON
Data publicării
31.05.2018 12:31
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,26 RON

din 30,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.