Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificarea continuitatii nulului de protectie la prize monofazate si trifazate
- Număr anunț
- DA20490233
- Autoritate contractantă
- Administratia Publica Locala Orasul Popesti - Leordeni (CUI 4505596)
- Furnizor / câștigător
- JUST ELECTRO SRL (CUI 34545622)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.055 RON
- Valoare atribuită
- 6.055 RON
- Data publicării
- 31.05.2018 10:09
- Termen limită
- 05.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.055 RON
din 6.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro