Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier

Număr anunț
DA20486956
Autoritate contractantă
Comuna Lopatari (Primaria Comunei Lopatari) (CUI 3662584)
Furnizor / câștigător
MONTANA EDIL SRL (CUI RO21459317)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
30.05.2018 22:33
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 22:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.