Atribuită Cumpărare directă

Laptop Apple MacBook Air 13 with Liquid Retina (2024), Apple M3 Octa Core, 13.6inch, RAM 16GB, SSD 5

Număr anunț
DA36298684
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI 24292654)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.846,04 RON
Data publicării
13.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.846,04 RON