Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii pentru evenimente artistice in cadrul manifestarii-Zilele Orasului Videle
- Număr anunț
- DA20485789
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI VIDELE (CUI 6853155)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.628 RON
- Valoare atribuită
- 66.628 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 15:45
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.05.2018 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.628 RON
din 66.628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro