Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formarea profesionala în domeniul control intern managerial (SCIM) conform OSGG 600/ 2018

Număr anunț
DA20488955
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII PANACI (CUI 16081664)
Furnizor / câștigător
MY CONSULT SRL (CUI 35756890)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
31.05.2018 09:26
Termen limită
05.06.2018 17:00
Data finalizării
31.05.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.